Pneumatiky,
ktoré vám sadnú
VYHĽADAJ

UNIROYAL 205/55 R16 RAINSPORT 3 [91] V
Uniroyal

43,70 €
bez DPH 36,42 €
ks
Dostupnosť: Nedostupný

Popis produktu

 Posilnená bezpečnosť proti aquaplaningu. Vďaka behúňu s vypuklými rebrami v tvare V pneumatika RainSport 3 zaisťuje lepšie odvádzanie vody. Účinnosť odvádzania vody je posilnená trojrozmerným dizajnom drážok.

• Kratšia brzdná dráha na mokrej aj suchej vozovke. Práve kratšia brzdná dráha je jedným z hlavných charakteristických rysov novej pneumatiky Uniroyal RainSport 2. Umožňuje rýchle zastavenie vozidla na mokrej aj suchej vozovke. Behúň pneumatiky s vypuklými rebrami v tvare V zabezpečuje rovnomerné rozloženie tlaku na celú dotykovú plochu s povrchom vozovky, čím sa zvyšuje účinnosť brzdenia na suchej vozovke. Na mokrej vozovke pneumatika ponúka lepšiu priľnavosť k povrchu vozovky vďaka použitiu novej gumovej zmesi „Red-Hot Silica“.

• Dlhšia životnosť vďaka minimálnemu bočnému opotrebovaniu s indikátorom VAI (Visual Alignment Indicator). Pneumatika je vybavená indikátormi bočného opotrebovania, čo umožňuje účinne predchádzať akýmkoľvek odchýlkam zarovnania a/alebo odklonu kolies. Tento systém umožňuje rýchlo odstrániť prípadné chyby v nastavení kolies a zabezpečiť ešte dlhšiu životnosť pneumatík.

Parametre

Typ Osobné
Obdobie Letné
Nominálna šírka 205
Profil 55
Vnútorný priemer R16
Valivý odpor C
Brzdná dráha mokro A
Hlučnosť (dB) 71
43,70 €
bez DPH 36,42 €
ks
Dostupnosť: Nedostupný
C
A
71 dB
1222/2009 - C2