Pneumatiky,
ktoré vám sadnú
VYHĽADAJ

BRIDGESTONE 205/55 R16 Potenza Adrenalin RE002 91W
Bridgestone

54,25 €
bez DPH 45,21 €
ks
Dostupnosť: Preveriť dostupnosť

Popis produktu

BRIDGESTONE Potenza Adrenalin RE002
Bridgestone rozšíril svoju radu prémiových športových pneumatík Potenza uvedením pneumatiky Adrenalin RE002. V súlade so svojím názvom sa pneumatika Adrenalin vyznačuje rýdzo športovým zameraním, vďaka čomu ponúka vášnivým vodičom ešte viac vzrušenia a športových zážitkov pri každodennej jazde.
José-Enrique Gonzalez, riaditeľ divízie spotrebných produktov spoločnosti Bridgestone Europe, k tomu vysvetľuje: „Nová pneumatika Potenza Adrenalin RE002 rozširuje našu ponuku tak, aby oslovila nových zákazníkov značky Bridgestone. Cieľovou skupinou sú nadšenci, ktorí milujú športovú jazdu a chcú alternatívu k cestovným pneumatikám.“
Pre ovládateľnosť na suchu a pre čistú radosť z jazdy je dezén vybavený veľkými tuhými blokmi s 3D mostíkmi medzi ramennou oblasťou a priľahlým rebrom. Pneumatika vďaka tomu umožňuje prejazd zákrutou, ktorý vykúzli vodičovi úsmev na tvári. Priľnavosť a športová ovládateľnosť je vylepšená dezénom s drážkovanou hranou a zvlneným stredovým blokom.
Pneumatika Adrenalin je vyladená pre výkon na suchu, ale zároveň vodičom poskytuje potrebnú bezpečnosť na mokrom povrchu. Bridgestone za tím účelom použil svoju novú technológiu „pulznej“ drážky a deflektora, ktorá rýchlejšie rozráža tenkú vrstvu vody pred styčnou plochou a odvádza ju preč, čím zvyšuje odolnosť voči aquaplaningu.
Pneumatika Adrenalin aj skvelo vyzerá. Jej asymetrický dezén vyzývajúci k akcii zaujme vášnivých vodičov a neprehliadnuteľné označenie na bočných stenách dodáva celkovému vzhľadu ešte športovejší charakter.


Parametre

Typ Osobné
Obdobie Letné
Nominálna šírka 205
Profil 55
Vnútorný priemer R16
Valivý odpor F
Brzdná dráha mokro C
Hlučnosť (dB) 70
54,25 €
bez DPH 45,21 €
ks
Dostupnosť: Preveriť dostupnosť
F
C
70 dB
1222/2009 - C2