Pneumatiky,
ktoré vám sadnú
VYHĽADAJ

MATADOR 205/60 R15 MP92 Sibir Snow 91T
Matador

49,00 €
bez DPH 40,83 €
ks
Rok výroby 2019
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

Novinka MP92 Sibir Snow - Silný v zime
Špecialistom pre zimnú sezónu je nová generácia zimných pneumatík MP92 Sibir Snow M+S. Má moderný asymetrický - nesmerový dezén, je určená pre širokú kategóriu osobných, SUV a 4x4 vozidiel v zimnej prevádzke. Zabezpečuje vynikajúci záber a bezpečnosť jazdy v zimných podmienkach. Sufix Snow značí, že táto pneumatika je určená do európskych podmienok zimy bez aplikácie hrotov.

Pneumatika MP 92 Sibir Snow
- Viac agresívny dizajn dezénu, Zig-zag „Z“, viac priečnych drážok a záberových hrán. Sneh sa ľahšie zachytí v dezéne, lepšia interakcia so zasneženou vozovkou. Veľký počet záberových hrán lepší výkon v zime. Zlepšený záber na snehu a brzdné vlastnosti v zimných podmienkach.
- Otvorená vnútorná časť dezénu - Inside, priame obvodové drážky, viac vyvážená behúňová zmes. Veľmi dobré brzdné vlastnosti na mokrej vozovke, zníženie efektu aquaplaningu.
- Uzavreté rameno vonkajšej časti dezénu - Outside v kombinácii s 3 D lamelami v dezénových blokoch. Zabezpečujú vysokú tuhosť dezénu a veľmi dobrú ovládateľnosť na mokrej vozovke i v zimných podmienkach.
- Optimalizovaná tuhosť dezénu, 3 D lamely a rozdielne veľkosti dezénových blokov zabezpečujú rovnomerné rozloženie merného tlaku v stope, zníženie opotrebenia a vyšší komfort jazdy.

Parametre

Typ Osobné
Obdobie Zimné
Nominálna šírka 205
Profil 60
Vnútorný priemer R15
Valivý odpor F
Brzdná dráha mokro C
Hlučnosť (dB) 71
49,00 €
bez DPH 40,83 €
ks
Rok výroby 2019
Dostupnosť: skladom
F
C
71 dB
1222/2009 - C2