Pneumatiky,
ktoré vám sadnú
VYHĽADAJ

MATADOR 245/70 R16 MP92 Sibir Snow SUV 107T
Matador

85,00 €
bez DPH 70,83 €
ks
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

 Novinka MP92 Sibir Snow

Špecialistom pre zimnú sezónu je nová generácia zimných pneumatík MP92 Sibir Snow M+S. Má moderný asymetrický - nesmerový dezén, je určená pre širokú kategóriu osobných, SUV a 4x4 vozidiel v zimnej prevádzke. Zabezpečuje vynikajúci záber a bezpečnosť jazdy v zimných podmienkach. Sufix Snow značí, že táto pneumatika je určená do európskych podmienok zimy bez aplikácie hrotov.

Viac agresívny dizajn dezénu, Zig-zag „Z“, viac priečnych drážok a záberových hrán. Sneh sa ľahšie zachytí v dezéne, lepšia interakcia so zasneženou vozovkou. Veľký počet záberových hrán lepší výkon v zime. Zlepšený záber na snehu a brzdné vlastnosti v zimných podmienkach.

Otvorená vnútorná časť dezénu - Inside, priame obvodové drážky, viac vyvážená behúňová zmes. Veľmi dobré brzdné vlastnosti na mokrej vozovke, zníženie efektu aquaplaningu.

Uzavreté rameno vonkajšej časti dezénu - Outside v kombinácii s 3 D lamelami v dezénových blokoch. Zabezpečujú vysokú tuhosť dezénu a veľmi dobrú ovládateľnosť na mokrej vozovke i v zimných podmienkach.

Optimalizovaná tuhosť dezénu, 3 D lamely a rozdielne veľkosti dezénových blokov zabezpečujú rovnomerné rozloženie merného tlaku v stope, zníženie opotrebenia a vyšší komfort jazdy.

Parametre

Typ SUV
Obdobie Zimné
Nominálna šírka 245
Profil 70
Vnútorný priemer R16
Valivý odpor F
Brzdná dráha mokro C
Hlučnosť (dB) 71
85,00 €
bez DPH 70,83 €
ks
Dostupnosť: skladom
F
C
71 dB
1222/2009 - C2